Kotva
Pro rodiče
 
 
Aktuality
Legoland 2018
18.6.2018

V pátek 15. června navštívilo 50 žáků naší školy německý Legoland. Den začal hodně brzo. Vždyť odjezd byl už ve 3 hodiny ráno. Naštěstí se všichni velmi těšili , a tak ani s tímto ranním časem nebyl problém. Po necelých 7 hodinách jízdy je to tu. Park otvírá své brány a nastal den plný her, radosti, atrakcí a taky trochu adrenalinu. Nikdo neví, co si vybrat, kde začít a na co hlavně nezapomenout. Počasí  skvělé a opravdu si to všichni krásně užili. Kéž by tak vyšly i celé prázdniny.

foto

Bleskový sběr
12.6.2018

V úterý 26.6. proběhne "Bleskový sběr".

Zpráva pro rodiče budoucích 6. tříd
11.6.2018

Z důvodu absence vyučujících se úvodní schůzky dne 13.6. nekonají. Pracovní sešity žáci obdrží a zaplatí v září, seznam školních sešitů potřebných k výuce bude vyřešen nejpozději první červencový týden na webových stránkách školy.

Martin Luksík

Pomůcky na šk. r. 2018/19
30.5.2018

Seznam pomůcek pro školní rok 2018/2019 se objeví na stránkách školy začátkem července. Pracovní sešity pro budoucí 6. ročníky budou zakoupeny společně pro všechny žáky.

ZŠ Václava Havla

Výzva pro chemika
28.5.2018

V dubnu se tým žáků naší školy(K.Buncová, K.Karásková, F.Michálek, R. Novák, D. Tůma) zúčastnil soutěže " Výzva pro chemika " pořádané Spolanou Neratovice. Uspěl a postoupil do 2.kola, které proběhne 30.5. na gymnáziu ve Slaném.Všem zúčastněným blahopřejeme a v dalším kole přejeme hodně štěstí. 

foto

Ředitelské volno
24.1.2018

Na základě §24 zákona č. 61/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech 30. 4., 7. 5. a 8. 6. 2018 ředítelské volno. V těchto dnech nebude v provozu školní jídelna ani školní družina.  

Mgr. Martin Luksík

ředitel školy

Zeměpisná olympiáda
21.1.2018

Výsledky ZO kategorie B (Velikost: 222.99 kB)

Výsledky ZO kategorie C (Velikost: 97.35 kB)

Výsledky zeměpisné olympiády
17.1.2018

Zeměpisná olympiáda C (Velikost: 97.35 kB)

 
 
Stránky tříd

 

 
 
Partnerská škola

 

 
 
Proškoly 
 
Projekt "Šablony"

 
 
Mapa webu
A
A
A

Pomůcky pro 2.ročník

Vloženo: 22.6.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 27x |

 
 

Branné cvičení

Vloženo: 20.6.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 17x |
Studenti ČVUT učili děti v naší škole, jak funguje protichemický oblek, jak nosit chemickou masku, jak si připravit evakuační zavazadlo nebo jak dát první pomoc. Také si děti vyzkoušely střelbu z kuličkového samopalu na cíl. Jde o součást programu POKOS - Příprava občanů k obraně státu.

 
 

Školní výlet do středověké vesničky

Vloženo: 13.6.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 37x |
V úterý 12.6. jsme se všichni natěšení vydali autobusem do Ostré u Lysé nad Labem na školní výlet. Vyměnili jsme si peníze za groše a potom už nám nic nebránilo se zapojit do dílniček a řemesel, případně si i vyrobit nějaký dárek pro své blízké. Na závěr jsme si prohlédli krásné zahrady a poznávali zeleninu na záhoncích. Domů jsme se vrátili všichni s pocitem krásně prožitého dne.

 
 

Pracovní činnosti s radostí

Vloženo: 13.6.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 24x | Upravil: Volf
Škola získala od firmy Lego velkou krabici s kostičkami. Při hodině pracovních činností žáci poznávali, co všechno je možné z nich postavit a nebyli k zastavení. Každý pracoval podle své fantazie a svůj výrobek na konci hodiny popsal.

 
 

PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ NA ČTENÁŘE

Vloženo: 25.5.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 29x | Upravil: Hrusovska
Ke konci školního roku byli prvňáčci pasováni na čtenáře. Je to slavnostní a důležitý okamžik pro každého malého žáčka. Pasování proběhlo ve třídě a bylo prováděno žáky 9. ročníku, králem Otou prvním a jeho družinou. Malí čtenáři byli při hlasitém čtení podporováni patrony z deváté třídy. Někteří i zarecitovali a všichni společně zazpívali několik písniček. Za své úsilí dostali upomínkový diplom.

 
 

Recitační odpoledne ve škole

Ve škole proběhla recitační soutěž, které se zúčastnili i žáci naší třídy. Terezka Jílková získala v kategorii 1. a 2. ročníků 2. místo. Všichni soutěžící obdrželi diplom a sladkou odměnu.

 
 

Oslava Dne Země

V úterý 24.4. jsme při hodině výtvarné výchovy vytvořili mandaly z přírodnin. Práce nás velmi bavila a tomu odpovídaly i naše výtvory. Posuďte sami.

 
 

Návštěva pražské ZOO

Vloženo: 6.3.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 221x | Upravil: Hrusovska
Poprvé jsme spolu vyrazili za hranice Kralup do pražské ZOO. Počasí nám vůbec nepřálo, doprava také ne, ale zvířata na nás trpělivě čekala a my jsme si je mohli prohlédnout. Po prohlídce s průvodcem jsme se zastavili u voliér s ptáky, u klecí s šelmami a za sklem dováděly gorily. Celí promočení a vymrzlí jsme se šťastně vrátili do školy na oběd.

 
 

Recyklace může být hravá!

Vloženo: 20.2.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 220x |
Recyklace hrou- tak se jmenoval program z projektu Recyklohraní. Vyškolení lektoři přijeli k nám do školy, abychom se dozvěděli něco víc o třídění odpadu. Cílem projektu je zvýšit povědomí o třídění odpadů u mladé generace a také zajistit recyklaci drobných vysloužilých elektrozařízení a baterií v co nejvyšší míře. V rámci projektu Recyklohraní je naše škola vybavena sběrnými nádobami na použité baterie a drobná elektrozařízení. Vytřídili jsme si „odpadky“ a zjistili jsme, kam co patří. Děkujeme Vám všem aktivním žákům a rodičům, kteří jste se s námi zapojili do aktivit EVVO v rámci projektu Recyklohraní.

 
 

Naše první vysvědčení

Vloženo: 1.2.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 192x | Upravil: Hrusovska
Ve středu 31.1.2018 jsme dostali první vysvědčení. Všichni jsme se moc snažili, proto naše známky byly velmi pěkné. To jsme si už dovedli i přečíst.

 
 
1 2
Celkem: 11 článků

Začínáme spolu

Spolupráce 1. a 9. tříd

Celoroční spolupráce žáků devátých ročníků a prvňáčků začala už první den v září, kdy nás deváťáci doprovodili do naší třídy. Seznámili jsme  se svými staršími spolužáky, kteří nad námi budou  mít po celou první třídu patronát,  společně prožitou seznamovací hodinou. Deváťáci za námi chodí každý den a provedou nás školním rokem, chrání nás a  pomáhají nám. V průběhu školního roku budou mít 1. a 9. třídy několik společných akcí a vše se uzavře na konci roku, kdy se děti spolu rozloučí.V říjnu jsme se připravovali na halloween a vyráběli jsme překrásné dýně.Cílem akce je vytvořit citové vazby mezi staršími a mladšími žáky, vést deváťáky k zodpovědnosti a snaze pomáhat slabším a nabídnout nejmladším dětem ochranu a přátelství v začátku školní docházky.