Pro rodiče

Bleskový sběr
16.10.2019
Ve středu 16.10. proběhne ve škole sběr starého papíru. Kontajner bude přistaven již během úterka 15.10.
Zájezd do Salzburku
3.10.2019

Zájezd do Salzburku ve dnech 17.10.- 18.10.2019 z důvodu nenaplněnosti se nekoná!

Nabídka zaměstnání
29.8.2019

Hledáme asistentku pedagoga, možnost nástupu ihned.

Almanach
28.8.2019

V sekretariátu školy si můžete zakoupit almanach, který byl vydán při příležitosti 50. výročí otevření školy. Cena 100,- Kč.

almanach.jpg

Přehled pomůcek 2019/20
12.7.2019

Přehled pomůcek na šk. r. 2019/20 (Velikost: 206.01 kB)

50 let školy - program
12.7.2019

50 let školy - program

Žáci přijatí k základnímu vzdělávání ve š.r. 2019/20
10.4.2019

Přijatí žáci (Velikost: 261.79 kB)

Školní výlet

Vloženo: 11.6.2019 | Zobrazeno: 34x |

Školní výlet Staré Hrady a Radvánovice

Na školní výlet jsme jeli do Šťastné země v Radvánovicíh, kde si děti užily spoustu zábavy na různých prolézačkách, trampolínách a na naučné stezce. Další zastávkou byly Staré Hrady, kde jsme navštívili expozici Strašidelný sklep a Strašidelná půda. Dětem se výlet moc líbil.

Branný den druháčků

Branný den byl super. Děti si prošly postupně několik stanovišť, kde se seznámily se zdravovědou, zkusily si plynové masky, střílely z kuličkové pistole a zkusily si spoustu dalších zajímavých aktivit.

Zdravá svačinka

Při hodině pracovních činností si děti připravily zdravou svačinku dle vlastní fantazie.

Dravci

Vloženo: 2.5.2019 | Zobrazeno: 13x |
Na naší škole jsme měli velmi zajímavou akci Dravci. Děti slyšely mnoho zajímavostí o životě dravých ptáků a také viděly spoustu živých dravců.

Klubíčko se vrací - muzeum

Vloženo: 2.5.2019 | Zobrazeno: 10x |
V měsíci březnu jsme navštívili Muzeum v Kralupech nad Vltavou, kde byl pro děti krásný program Klubíčko se vrací. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých věcí, ale také si vyzkoušely různé techniky např. tkaní, plstění, výrobu provázků aj.

Recitační soutěž 2019

Vloženo: 22.3.2019 | Zobrazeno: 16x |
Ve středu dne 20. března proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže. Naši třídu reprezentovalo 5 žákyň. Všechny moc krásně recitovaly. Nakonec se dvě z nich umístily na předních místech. Na druhém místě skončila Marie Jiskrová s básní Rozhovor od Jaroslava Seiferta a na čtvrtém místě Vanda Fialová s básní Vzpomínka na prázdniny od Marie Tetourové. Další recitátorky byly Lucie Růžičková, Magdalena Krulišová a Beáta Czechmanová.

Malování do sněhu

Napadl nám sníh a tak jsme i výtvarnou výchovu měli na sněhu. Přinesli jsme si namíchané potravinářské barvy a malovali obrázky do sněhu před školou. Báječně jsme si to užili!

Sáňkování

Krásně nám napadl sníh, a tak jsme hodinu tělesné výchovy využili k sáňkování.

Výlet do Podřipského betlému

V prosinci jsme zavítali do Podřipského betlému. Děti zde viděly krásný pohyblivý betlém a dozvěděly se o něm spoustu zajímavých věcí. Dále si zde vyrobily korálkové a slaměné ozdoby na stromeček, seznámily se s výrobou figurek z kukuřičného šustí a na závěr si samy vytvořily vlastní živý betlém. Moc se nám tam všem líbilo!

Celkem: 14 článků