Pro rodiče

Bleskový sběr
16.10.2019
Ve středu 16.10. proběhne ve škole sběr starého papíru. Kontajner bude přistaven již během úterka 15.10.
Zájezd do Salzburku
3.10.2019

Zájezd do Salzburku ve dnech 17.10.- 18.10.2019 z důvodu nenaplněnosti se nekoná!

Nabídka zaměstnání
29.8.2019

Hledáme asistentku pedagoga, možnost nástupu ihned.

Almanach
28.8.2019

V sekretariátu školy si můžete zakoupit almanach, který byl vydán při příležitosti 50. výročí otevření školy. Cena 100,- Kč.

almanach.jpg

Přehled pomůcek 2019/20
12.7.2019

Přehled pomůcek na šk. r. 2019/20 (Velikost: 206.01 kB)

50 let školy - program
12.7.2019

50 let školy - program

Žáci přijatí k základnímu vzdělávání ve š.r. 2019/20
10.4.2019

Přijatí žáci (Velikost: 261.79 kB)

Laser game

Vloženo: 8.7.2018 | Zobrazeno: 828x |
Dne 19. června jsme se zúčastnili laser game. Zpočátku se nováčci báli, ale po první hře je to všechny náramně překvapilo a do druhé hry šli všichni s chutí. Dohodli jsme se, že budeme hrát na týmy. Byli modří, zelení, růžoví a oranžoví. Paní učitelky se rozhodly, že to zkusí s námi, a protože je to bavilo, hrály s námi už pořád. Třikrát v řadě vyhráli modří. Nejvyšší skóre získal Tomáš v první a třetí hře a Martin F. v té druhé. Všechny nás to moc bavilo a příští rok bychom chtěli vyrazit znovu. (Zapsal Štěpán Š.)

Den dětí

Vloženo: 6.6.2018 | Zobrazeno: 697x |
Den dětí jsme v 7.B oslavili s jednodenním předstihem. Vyrazili jsme na zmrzlinu a v rámci třídnické hodiny jsme si vyzkoušeli, jak dobře se navzájem známe. :-)

Semiramis

Vloženo: 6.6.2018 | Zobrazeno: 606x |
Ve středu 30. května jsme absolvovali letošní druhý tříhodinový program Semiramis. Oba bloky jsou v tomto roce zaměřené na vztahy v kolektivu a prevenci šikany. Děti se zapojily do několika kolektivních aktivit nebo diskuze, které byly z jejich strany kladně hodnoceny. Jako téma příštího setkání (v prvním pololetí osmé třídy) si třída odhlasovala program se zaměřením na problematiku marihuany s názvem "Je to jenom kytka?"

Planeta Země

Vloženo: 2.6.2018 | Zobrazeno: 441x |
V úterý 29. května jsme se zúčastnili promítání o Myanmaru. Film se nám velmi líbil. Nejvíce nás zaujalo, jak jel průvodce filmem přes celou zemi za pavoučími ženami. To jsou ženy s tetováním přes celý obličej, které připomíná pavučinu. Dřív se tak ženy tetovaly, aby se potlačila jejich krása, a aby tak odpuzovaly muže. Také bylo zajímavé, jak průvodce hledal po celé džungli třetího největšího hada světa. Jednomyslně jsme si odhlasovali, že další film z tohoto cyklu chceme vidět i příští rok. (Zapsal Honza R.)

Hodina anglické konverzace s Jeffem

Vloženo: 24.5.2018 | Zobrazeno: 587x |
Dne 23. května k nám přijela skupinka studentů z Ameriky s učitelem Jeffem, který k nám jezdí každý rok – vždy s jinými studenty. Dnes měl s sebou Paula, Christine a Debbie, se kterými nás čekala hodina anglické konverzace. Na začátku hodiny jsme si zazpívali a zatančili a potom jsme se všem postupně představovali a povídali si v anglickém jazyce. Většině zúčastněných se hodina líbila. (Zapsala Anička T.)

Víkendová akce - Únikovka

Vloženo: 22.5.2018 | Zobrazeno: 554x |
V sobotu 12. května jsme vyrazili na naší letošní poslední víkendovou akci. Přečtěte si, jak jí popsaly Kája a Kačka...

Přírodopisná přednáška o krkavcovitých ptácích

Vloženo: 22.5.2018 | Zobrazeno: 457x |
Ve čtvrtek 10. května jsme se zúčastnili přednášky o krkavcích. Přednáška byla zajímavá, byla ve vtipné formě. Plusem byly i živé ukázky ptáků a zjistili jsme, jak jsou ptáci chytří a vynalézaví. Všichni jsme se zasmáli, když Viktor, trenér ptáků, "vypnul" vránu. Na přednášce jsme viděli třeba krkavce velkého, havrana polního, vránu šedou, kavku obecnou, sojku obecnou nebo ořešníka kropenatého. (Zapsali Štěpán Š., Max, Tom a Tadeáš)

Barevný den

Vloženo: 1.5.2018 | Zobrazeno: 768x |
Pátečním barevným dnem jsme ve škole zakončili týden Země. Jeho součástí byly různé zeměpisné přednášky i školní aktivity spojené s povídáním a úkoly zaměřené na ochranu naší planety.

Zeměpisná přednáška

Vloženo: 1.5.2018 | Zobrazeno: 510x |
V pondělí 23.4. jsme se zúčastnili zeměpisné přednášky o Evropě. Tuto přednášku hodnotila naše třída kladně. Během povídání jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o různých zemích v Evropě, např. že ve Švýcarsku spolu během starého zvyku bojují krávy. Majitelé na ně vápnem natírají čísla, aby si je poznali. Dozvěděli jsme se také, že v Holanských zahradách na jaře kvete tisíce růží, ale tahle podívaná trvá jen čtyři týdny. (Zapsali Ondra a Tom.)

Veselé Velikonoce!

Vloženo: 29.3.2018 | Zobrazeno: 783x |
Ve středu 28. března jsme se po vzoru anglicky mluvících zemí vydali na lov velikonočních vajíček. Jak celá hodina probíhala, se můžete podívat ve fotogalerii.

Celkem: 33 článků