Vloženo: 5.9.2015 | Zobrazeno: 12820x |
Naše škola přivítala poprvé své žáky 8.září 1969. Všechno ještě nebylo úplně hotové, tělocvičny se teprve začínaly stavět, ale třídy byly připravené pro první žáky.

Ředitelem školy byl jmenován pan Stanislav Bubeník a zástupcem ředitele pan Václav Rubeš.

Bylo zde otevřeno 13 tříd v 1. - 5. ročníku a 7 tříd v 6. - 9. ročníku.

Pracovalo zde celkem 23 učitelů.

Škola se postupem času modernizovala a vybavovala novým zařízením. Je pravda, že velká část zařízení školy musí sloužit dodnes, ale postupně, jak finanční situace dovolí, je zařízení nahrazováno novým a moderním.

Od 1.ledna 2003 škola vstoupila do právní subjektivity a stala se příspěvkovou organizací. Ředitelkou školy byla jmenována paní Ing. Stanislava Bednářováa zástupcem ředitele paní Mgr.Drahomíra Petříčková.

V současné době je na škole celkem 17 tříd.