Postup registrace rodičů do školy online
18.1.2019

Postup registrace rodičů do školy online (Velikost: 928.37 kB)

18.1.2019
Od 17. 1. 2019 (druhé pololetí školního roku 2018/2019) přecházíme pouze na elektronické vedení žákovské knížky. Papírovou žákovskou knížku můžete dále používat pro vaše jiná sdělení a omlouvání absence dítěte.

Změna termínu LVK
28.11.2018
Z technických důvodů na straně ubytovatele se konání kurzu posouvá o 2 týdny. Odjezd v neděli 20. 1. 2019 v původním čase, t. j. sraz v 8:30 hod a odjezd v 9:00 hod. Návrat v pátek 25. 1. 2019 kolem 12:30 hod. ke škole.
Výsadba stromu - pozvánka
30.8.2018

Strom Olgy Havlové (Velikost: 293.58 kB)

Strom pro O. Havlovou

Vloženo: 1.10.2018 | Zobrazeno: 10620x |

Strom pro Olgu Havlovou

27. 9. jsme symbolicky všichni společně zasadili na dvůr naší školy sakuru převislou, která nám bude připomínat paní Olgu Havlovou. Celá akce proběhla za účasti zástupců Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové Ing. Bautzové a Ing. Šatavové. A jaké bylo naše překvapení, když hned odpoledne se v emailové poště objevila zpráva z VDV:

Vážení,

moc děkujeme za dnešní krásnou akci! Bylo vidět, že jste si s přípravou dali práci, a výsledkem tomu odpovídal. Úžasné!

Budeme na to rády vzpomínat a když náhodou pojedeme do Kralup, zajedeme se podívat.

Poslala jsem přes úschovnu fotky, nakonec bez výběru všechny. Z fotek dětí, kterých je nejvíc, bych vlastně ani nevěděla co vybrat, všechny jsou moc pěkné. Takže ještě jednou díky, že jste se spolu s městem zapojili do projektu (a všechno odpracovali), ať se vám daří, ať vás netrápí předpisy a  nařízení a ať se vše povede!

Libuše Bautzová

Project Manager