Nabídka zaměstnání
6.1.2020
Do našeho kolektivu na první i druhý stupeň hledáme kvalifikované kolegy/kolegyně. Nástup podle dohody, nejpozději od srpna 2020. Více informací u vedení školy.
Nabídka zaměstnání
3.12.2019

Hledáme asistentku pedagoga, možnost nástupu ihned.

Facebookové stránky
26.11.2019
Nové facebookové stránky školy naleznete na tomto odkaze: https://www.facebook.com/zsvaclavahavlakralupy/?modal=admin_todo_tour

Almanach
28.8.2019

V sekretariátu školy si můžete zakoupit almanach, který byl vydán při příležitosti 50. výročí otevření školy. Cena 100,- Kč.

almanach.jpg

Přehled pomůcek 2019/20
12.7.2019

Přehled pomůcek na šk. r. 2019/20 (Velikost: 206.01 kB)

50 let školy - program
12.7.2019

50 let školy - program

Postcrossing 2018

Vloženo: 19.3.2018 | Zobrazeno: 13370x |

Postcrossing

S žáky devátých a osmých tříd jsme již druhým rokem zapojeni do celosvětového projektu Postcrossing. Jde o výměnu pohlednic mezi registrovanými uživateli ze všech koutů světa. Žáci ve třídě pracují v malých skupinkách. Jednou za čas si každá skupina vylosuje profil nějakého člověka. Ten si pročte a podle obsahu mu napíše vhodný pohled. Ke každému pohledu je přiřazeno číslo, které adresát po obdržení zadá do systému. Tak máme vždy přehled o tom, kdy a kam naše pohledy dorazily. Žáci sami mají vytvořený profil se základními údaji a koníčky, takže za každý náš odeslaný a zaregistrovaný pohled někdo napíše nám. Všechny příchozí pohledy si ve třídě čteme a místa, ze kterých nám přišly, hledáme na mapě. Vždy si také něco o daných zemích povíme a místa vyobrazená nebo popsaná na pohledu hledáme na internetu a promítáme na interaktivku. Díky pohledům jsme poznali už spoustu zemí i zajímavých lidí. Za ten rok a půl už jich máme pořádnou sbírku!